ПОЧЕТНА Без категорија Беше исчезнат од 13-ти јануари: Трагичен крај на потрагата по младиот Богданов

Беше исчезнат од 13-ти јануари: Трагичен крај на потрагата по младиот Богданов

2430

Страхиња Богданов (31) кој пред девет дена исчезна во Зрењанин е пронајден мртов, објавија вечерва српските медиуми.

Трагичната вест за медиумите ја потврдил еден од членовите на неговото семејство.

Да потсетиме, Страхиња исчезна на 13 јануари во Зрењанин, во раните утрински часови.

Бонус видео: Манастир бил реновиран и направен ресторан за свадби – невестата и младоженецот првата брачна ноќ ја поминаа во болница.

Претходна(ВИДЕО) Не се снима филм: Дива свиња се шета низ улиците и меѓу куќите во Делчево
Следна(ВИДЕО) Од манастир направиле ресторан за свадби – гостите пропаднале во дупка, првата брачна ноќ поминала во болница