ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА (ВИДЕО) Не се снима филм: Дива свиња се шета низ улиците и...

(ВИДЕО) Не се снима филм: Дива свиња се шета низ улиците и меѓу куќите во Делчево

203

Многумина ќе помислат дека во Делчево се снима филм, ама вистината е сосема поинаква.

На улиците во градот се гледа како дива свиња шета мирно низ улиците во градот, каде има и граѓани.

Повеќе погледнете во видеото:

ПретходнаНОВИ ДЕТАЛИ: Таткото на хоспитализираното девојче од Струмица бил пријавен за обид за убиство на сограѓанин
СледнаБеше исчезнат од 13-ти јануари: Трагичен крај на потрагата по младиот Богданов