ПОЧЕТНА Без категорија (ВИДЕО) Гордана Јанкулоска после долго време ги прослави Бадник и Божиќ со...

(ВИДЕО) Гордана Јанкулоска после долго време ги прослави Бадник и Божиќ со синот и сопругот – погледнете како изгледаше тоа

117

Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкуловска прослави Бадник со семејството за прв пат откако ја издржа затворската казна за предметот „Тенк“. На својот „Фејсбук“ профил таа објави фотографија и напиша „Христос се роди! Навистина се роди! Честит Божиќ“.

Погледнете го видеото:

ПретходнаВеста која ја очекуваше цела Македонија: Палчо наскоро ќе биде донесен во Македонија – ова се деталите
СледнаПоповски нема добри прогнози: СУВА СТУД е пред нас – еве до колку степени минус ќе оди температурата