ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА (ВИДЕО) Снимка која ја шокира цела Македонија – снегот носи се пред...

(ВИДЕО) Снимка која ја шокира цела Македонија – снегот носи се пред себе, вакво нешто не се памети

227

Македонија е под снежна покривка. Глетката е убава, но снегот знае да направи и проблеми.

На социјалните мрежи има видео од сето тоа, а може да го погледнете во продолжение:

ПретходнаБидете во ТЕК: Забрана за возила на повеќе локации низ Македонија – дознајте кои
Следна(ВИДЕО) Нови шокантни детали – Испливаа досега непознати работи за Палчо и неговата група