ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА ХОРОР ја потресе Македонија: Маж пронајден мртов на нива – се стравува...

ХОРОР ја потресе Македонија: Маж пронајден мртов на нива – се стравува дека до смрт бил изгризан од животни

145

Осумдесет и тригодишен маж од Форино, Гостиварско бил најден мртов во нива во близина на шталата што ја користел.

Од СВР Тетово информираат дека телото го пронашол неговиот син вчера попладне во близина на штала која ја користел. Првичните сомневања се дека најверојатно бил нападнат од животни.

Од страна на лекар од Итната медицинска помош била констатирана смрт, а телото на жртвата е дадено на обдукција.

Бонус видео: Зошто не треба да го користите мобилниот додека се полни

ПретходнаЈулиана синоќа шетала сама со кучињата, ја запрела полиција – ОНА што и го направиле веднаш го објави на Фејсбук
СледнаЗа ПРВ ПАТ во својата историја: Украина слави Божиќ на 25-ти декември, одлуката ја донесе Зеленски