ПОЧЕТНА СЛАЈДЕР Скопјанец починал додека бил на работа во куќарка за наплата на паркинг

Скопјанец починал додека бил на работа во куќарка за наплата на паркинг

118

Шеесет и тригодишник бил најден починат во куќарка за наплата на паркинг, утринава во скопската општина Центар.

Според првичните информации, скопјанецот Д.С. (63) починал додека бил на своето работно место. Лекар од Итната медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство.

ПретходнаПронајдено 5-годишното девојче кое се оддалечило во паркот во Сарај
СледнаПочинатата девојка во Штип била во посета на мајка ѝ во затвор