ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА Драма во Драчево: Жена нападнала маж со стаклен предмет и не му...

Драма во Драчево: Жена нападнала маж со стаклен предмет и не му дозволувала да избега

1012

Жена нападнала маж со стаклен предмет во куќа во скопско Драчево.

Денеска во 10.00 часот во СВР Скопје, Ф.С.(31) од Скопје пријавил дека на 24.03.2024 околу 18.20 часот во домот на Е.Ѓ., на подрачјето на Драчево, бил физички нападнат од неа и Б.Д., а Е.Ѓ. употребила и стаклен предмет, а потоа не му дозволувале да го напушти местото и му се заканувале, соопштија од полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПретходнаЕвропски фронт: На 24 април нè очекува најголемата победа во историјата
СледнаСлаба игра на Македонија, Црна Гора со минимална победа