ПОЧЕТНА ЗАБАВА Протече СКАНДАЛОЗНА СНИМКА: Ученик и професорка страсно се бакнуваат среде час (ВИДЕО)

Протече СКАНДАЛОЗНА СНИМКА: Ученик и професорка страсно се бакнуваат среде час (ВИДЕО)

1597

Неименувана универзитетска професорка, наводно била избркана од своето работно место откако протече видео кое потврди дека таа се бакнувала со еден од нејзините студенти среде час.

Недоличното однесување го снимиле колегите на младиот и многу самоуверен Ромео на Државниот транспортен универзитет во Нижни Новгород, а во меѓувреме тамошните портали објавија дека снимката била направена минатата година откако училиштето добило дојава дека професорката многу лесно влетувала во романтични авантури.

Во однос на образовната институција во која е снимен скандалот, корисниците на социјалните мрежи претпоставуваат дека младиот заводник бил полнолетен кога му паднало на памет да ги почувствува усните на својата професорка, па во овој контекст, ниту руските портали не спомнале некаква истрага.

Засега не можеа да потврдат информациите дали навистина професорката е отпуштена поради ова.

ПретходнаЗемјотрес вечерва во Македонија – ова се првите детали
СледнаТРАГЕДИЈА: Загина жен на ски-центарот на Шар Планина