ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА УДАРНА ВЕСТ: Уапсен е познат лекар – поранешен директор, ова е неговиот...

УДАРНА ВЕСТ: Уапсен е познат лекар – поранешен директор, ова е неговиот идентитет

5361

По кратка потера уапсен е и екс директорот на скопската Клиника за Онкологија. Н.В, кој беше еден од лекарите кој утринава не беше пронајден, неофицијално дознава „Фокус“.

Според нашите информации, тој бил пронајден некаде низ клиниката и му било навестено дека е лишен од слобода.

Претреси се направени и кај Н.Н., и Е.Џ. , кои „Фокус“ уште претходно ги објави во своите текстови.

Погледнете го видеото за кое зборува цел Балкан

ПретходнаВрие од полиција на Онкологија – познато е што се случува во моментот таму
СледнаСДСМ сака да ги прикаже своите противници како „антиевропјеци“, реалноста е друга: Сакаме во ЕУ со кренати глави и со македонски идентитет