ПОЧЕТНА СЛАЈДЕР Сопругата на Михајловиќ сподели нова трогателна вест од семејството

Сопругата на Михајловиќ сподели нова трогателна вест од семејството

803

Тажни вести повторно од семејството на Синиша Михајловиќ денеска.

Имено, сопругата на прерано починатиот српски ас и легенда на балканскиот фудбал, Аријана, соопшти дека починал татко и.

Неколку часа по објавата дека овој свет го напуштил нејзиниот татко, таа сподели фотографија со него на социјалните мрежи „Чао татко!“.

Ова е секако нов и сериозен удар за семејството на Михајловиќ, само три дена откако прославија принова во семејството.

ПретходнаСилјановска-Давкова од Свети Николе: Заслужувате власт соодветна на вашето достоинство
СледнаХоландската принцеза се преселила во Шпанија за да избега од заканите