ПОЧЕТНА СЛАЈДЕР Голема трагедија: Коалицијата Вреди го откажа својот митинг – поради сообраќајна несреќа...

Голема трагедија: Коалицијата Вреди го откажа својот митинг – поради сообраќајна несреќа во која има мртви

1659

Се одложува митингот на коалицијата Вреди поради сообраќајна несреќа во која загина гостиварец.

„Почитувани медиуми, ве известуваме дека Митингот на Коалицијата Вреди закажан за вечерва во Гостивар во 20:30 часот ќе биде одложен бидејќи во текот на денот во сообраќајна несреќа животот го загуби младиот гостиварец Е.А., а како знак на почит ги откажуваме сите активности за денес. До семејството, пријателите и сите жители на Гостивар, изразуваме искрено сочувство!“, велат од Вреди.

ПретходнаПовеќе нема издавање брзи кредити без физичко присуство на клиентот
СледнаЗошто никогаш не треба да користите мобилен телефон додека сте во тоалет?