ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА „Снаата ми избега од дома“: Маж со пријава во полиција

„Снаата ми избега од дома“: Маж со пријава во полиција

285

На 09.04.2024 во 11:00 часот во Полициското одделение Сарај Н.М.(52) од с.Бојане-скопско пријавил дека домот се оддалечила неговата снаа Х.М.(22).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПретходнаИсториска џамија во Солун повторно ги отвори вратите по еден век
СледнаПолицијата се уште трага по телото на малата Данка Илиќ, пребарани се повеќе локации