ПОЧЕТНА ЗАБАВА Aли Ахмети има Нокиа 3310, не пишува ниту СМС

Aли Ахмети има Нокиа 3310, не пишува ниту СМС

53

Aртан Груби откри дека неговиот лидер Али Ахмети има стар телефон Нокиа 3310,не користи модерни апликации а не пишува дури ни СМС пораки.

ПретходнаЃорчев: Главниот наратив на оваа кампања на ВМРО-ДПМНЕ е промена на оваа влада и бескорисниот Пендаровски
СледнаНенадејно почина поранешен македонски ракометар, имаше само 46 години