ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА Малолетна скопјанка исчезна заедно со нејзиното бебе

Малолетна скопјанка исчезна заедно со нејзиното бебе

662

Вчера во 20:57 часот во СВР Скопје, Џ.А.(27) од Скопје, згрижувач на малолетничка Н.А.(15), пријавила дека, по претходна расправија, од нејзиниот дом се оддалечила малолетничката Н.А., која со себе го зела и своето бебе.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Претходна(ФОТО) Ова се двајцата тешко повредени денеска во Арачиново
Следна(ВИДЕО) Една година од исчезнувањето на Самоил Костадиновски – неговиот татко верува дека е мртов