ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА Трагедија ја потресе источна Македонија: Починато лице пронајдено во куќа – телото...

Трагедија ја потресе источна Македонија: Починато лице пронајдено во куќа – телото веднаш предадено на обдукција

1376

На 28.02.2024 во 14.10 часот во Полициската станица Кочани било пријавено дека во својот дом бил пронајден починат Ч.М.(90) од Кочани.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт со видливи повреди на телото.

Увид извршила увидна екипа од ОВР Кочани, а по наредна на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

ПретходнаУште една хорор вест ја потресе Македонија: Малолетник од Скопје е осомничен за обид за убиство – еве што направил
СледнаИнтер руши рекорди, Инзаги како ниеден друг тренер во клупската историја