ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА Земјотрес вечерва во Македонија – ова се првите детали

Земјотрес вечерва во Македонија – ова се првите детали

1610

Земјотрес со јачина од 2,1 степен вечерва е регистриран во Македонија.

Според првичните информации, епицентарот е во близина на Берово и Делчево.

ПретходнаРусија и се закани на Европа: Ова е кражба, одговорот ќе биде остар
СледнаПротече СКАНДАЛОЗНА СНИМКА: Ученик и професорка страсно се бакнуваат среде час (ВИДЕО)