ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА Македонија: Снаа истепала свекрва – сите коментираат едно нешто

Македонија: Снаа истепала свекрва – сите коментираат едно нешто

414

Штипјанка вчера ја истепала мајката на нејзиниот невенчан сопруг, информираат од СВР Штип.

-На 12.02.2024 во Штип, полициски службеници од Полициската станица Штип ја лишиле од слобода С.Н.(53) од Штип затоа што во семејната куќа физички ја нападнала 81 – годишната мајка на нејзиниот невенчан сопруг.

По комплетирање на случајот против С.Н. ќе биде поднесена соодветна пријава, информираат од СВР Штип.

ПретходнаВеста брзо се прошири: На Бит Пазар нападнат полицаец – ова се деталите
СледнаРусија и се закани на Европа: Ова е кражба, одговорот ќе биде остар