ПОЧЕТНА СЛАЈДЕР УЖАС ја потресе Македонија: Пронајдено мртво тело – ова се деталите од...

УЖАС ја потресе Македонија: Пронајдено мртво тело – ова се деталите од истрагата

716

На 07.02.2024 вo 17.10 часот во Полициската станица Струга било пријавено дека во домот во кој живеела во Струга била пронајдена почината П.А.(73) од Струга.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без видливи траги на насилство, а увид извршила екипа од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Струга.

По наредба на јавен обвинител телото на починатата било дадено на обдукција.

ПретходнаОва ќе ве ИНТЕРЕСИРА – која е најбогата банка во Македонија, ретко кој може да погоди
Следна(ФОТО) Груби фатен на дело, им кажува на неговите директори: Не прифаќајте никакво решение од министерот