ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА (ВИДЕО) Немили сцени вечерва во Скопје – Едно возило е превртено

(ВИДЕО) Немили сцени вечерва во Скопје – Едно возило е превртено

373

Вечерва се случила сообраќајна несреќа на булеварот во близина на Соборниот храм, објави ТВ21

По сообраќајна несреќа, возилото се превртило. Полицијата е на терен и врши увид, а засега нема информации за повредени.

Веста која ги шокираше сите, момче во Аеродром и ја соблекол долната облека на соученичка од второ одделение:

ПретходнаХорор вести од Србија: Четирите бебиња починаа како последица предизвикана од голема кашлица
СледнаИнфлуенсерка има проблем: Зголемете ги седиштата во авионите, не ми го собира задникот (ВИДЕО)