ПОЧЕТНА ЗАБАВА Инфлуенсерка има проблем: Зголемете ги седиштата во авионите, не ми го собира...

Инфлуенсерка има проблем: Зголемете ги седиштата во авионите, не ми го собира задникот (ВИДЕО)

185

Инфлуенсерка со бујни облини налутено побарала од една авиокомпанија да ги зголеми седиштата во авионот затоа што „не може да го собере нејзиниот голем задник“.

Имено, 26-годишната Грејси Бон од Панама сподели видео од предизвиците со кои се соочува секој пат кога лета, вклучувајќи го и врзувањето на појасот. Потоа се гледа како шета низ аеродромот, гледа назад, се насмевнува и ја покажува својата фигура.

На објавеното видео девојката вика дека „авионите треба да имаат поголеми седишта“ и понатаму објаснува дека „не е таа крива што има голем задник“.

– Зголемете ги тие места! – истакна инфлуенсерката со бујни облини, пренесува Daily Mail.

Таа го сподели видеото на Инстаграм со своите пет милиони следбеници, а набрзо собра 1,3 милиони прегледи и 3.500 коментари.

Сепак, нејзините облини не им се допаднаа секому и гледачите побрзаа да истакнат дека таа самата си направила проблем, откако се одлучила за бројни операции. Коментарите беа во огромен број негативни, а еден корисник напиша: „Она што ви треба е поголем мозок“, додека друг му предложи „да купи две места наместо едно, бидејќи очигледно има доволно пари да си ги дозволи“.

Веста која ги шокираше сите, момче во Аеродром и ја соблекол долната облека на соученичка од второ одделение:

Претходна(ВИДЕО) Немили сцени вечерва во Скопје – Едно возило е превртено
СледнаДржавата дели пари за клима уреди – Како да добиете 25.000 денари ваучер за нова инвертер клима?