ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА Исчезна тинејџер од Скопје

Исчезна тинејџер од Скопје

869

На 12.04.2024 во 08.30 часот во Полициската станица Гази Баба од СОС Детско село било пријавено дека од установата се оддалечил нивниот штитеник Т.П.(17) кој и претходно се оддалечувал и бил враќан.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПретходнаМисајловски: Ни треба голема мобилизација на овие избори, ги повикувам сите граѓани да излезат
СледнаСо хеликоптер се гасне пожар на Шар Планина