ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА ВО ЖИВО: Гори мотоцикл во Скопје – снимката е опасна

ВО ЖИВО: Гори мотоцикл во Скопје – снимката е опасна

532

Запален мотоцикл на булевар „Теодосиј Гологанов“.

Среќа во несреќата е што нема повредени.

Мотоциклот додека гори, во околината има повеќе автомобили, кои не можат да помогнат затоа што немаат противпожарен апарат.

ПретходнаИзгоре дел од Универзална сала, приведени три лица, две жени завршија на токсикологија
СледнаРадиодифузерите да не емитуваат ППР со малолетници