ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА ФОТО: Голема сообраќајка во Скопје – се судрија пет автомобили, сообраќајот во...

ФОТО: Голема сообраќајка во Скопје – се судрија пет автомобили, сообраќајот во прекин, ова се деталите

1312

На булевар Никола Карев, во близина на клучката кај Американската АМбасада во правец кон Момин Поток.

Се судрија пет возила, а среќата е што нема повредени, односно причинети се само материјални штети.

Сообраќајот е во прекин, поради што има огромни колони и незадоволни возачи.

ПретходнаФуркан Салиу објави видео од моментот кога беше уапсен – ова никој не го знаеше
СледнаИзгоре дел од Универзална сала, приведени три лица, две жени завршија на токсикологија