ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА (ВИДЕО) Тасев: Дали Македонија ги почна преговорите со ЕУ или власта не...

(ВИДЕО) Тасев: Дали Македонија ги почна преговорите со ЕУ или власта не лаже?

53

Колумнистот Никола Тасев, во своето гостување на ТВ 24, имаше интересен настап, а особено внимание привлече неговото двеминутно излагање, поврзано со преговорите со ЕУ.

Целото видео погледнете го во продолжение:

Претходна🎥 ВУЈКОТО НА ИСЧЕЗНАТАТА ДАНКА ГИ НАПАДНА НОВИНАРИТЕ Што има на снимката од соседството снимена на кобниот ден?
Следна(ВИДЕО) УЖАС: Родителите на Данка повторно во полиција, се прекопува во близина на куќата