ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА УЖАС: Малолетник избоден на Бит Пазар, напаѓачите му барале пари

УЖАС: Малолетник избоден на Бит Пазар, напаѓачите му барале пари

1524

Вчера во 17.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Поликлиниката „Бит Пазар“ со повреда од остар предмет бил донесен малолетник од Скопје.

Според пријавеното, на подрачјето на Бит Пазар неколку лица му побарале пари, а откако не им дал, едно од нив го нападнало со остар предмет и му нанело убодна рана.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Претходна(ВИДЕО) Почина Слаѓана Милошевиќ
СледнаАнгелов: Џафери ми се јави но јас веќе кажав сѐ