ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА Потрагата по исчезнатиот Александар заврши вечерва – за жал со најнепосакуваниот исход…...

Потрагата по исчезнатиот Александар заврши вечерва – за жал со најнепосакуваниот исход… (ФОТО)

7494

Потрагата по лицето Александар Јошовески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне за жал е пронајден починат вечерва.

Ова преку социјалните мрежи го пренесоа неколку луѓе, но и новинарката Каролина Дурло.

„Потрагата по лицето АЛЕКСАНДАР ЈОШЕСКИ од Прилеп, кој од вчера околу 12 часот се водеше за исчезнат, ЗАВРШИЛА доцна вечерва, за жал, со најнепосакуваниот исход“, пишуваа таа во својот пост на Фејсбук.

ПретходнаПо 78% следува и ново зголемување: Растат платите на функционерите!
СледнаРазочарувачки вести за викендов: Земете си чадор пред да излегувате