ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА (ВИДЕО) Пожар кај хотел во близина на „Ист Гејт“ – се појавија...

(ВИДЕО) Пожар кај хотел во близина на „Ист Гејт“ – се појавија снимки од лице место

1076

Пожар кај Вип Хотел близу трговскиот центар Ист Гејт.

Не се познати деталите како настанал пожарот.

Екипите на противпожарната служба веќе интервенираат.

ПретходнаСи оди од Македонија: Ременски оди надвор од државата – таму ќе живее и работи
СледнаМакедонски државјанин пронајден починат во мотел во Урошевац, со него била и жена која избегала – полицијата ја бара