ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА ФОТО: Кај Мајчин Дом се запали автомобил – ова се деталите

ФОТО: Кај Мајчин Дом се запали автомобил – ова се деталите

737

Денес во Скопје нова неубава глетка на улиците.

Несреќа во која се запали автомобил во движеше, поради што истиот застана на самата раскрсница кај Мајчин дом.

Среќа во несреќата е што нема повредени, туку е причинета само материјална штета

Претходна(ФОТО) Груби фатен на дело, им кажува на неговите директори: Не прифаќајте никакво решение од министерот
СледнаБОМБА над бомбите: ДУИ се одлучи – Османи ќе биде главен „борец“ на овие избори?