ПОЧЕТНА МАКЕДОНИЈА Тажната вест брзо се прошири: Се огласи и самиот Пере од групата...

Тажната вест брзо се прошири: Се огласи и самиот Пере од групата „Нокаут“ – ја потврди загубата во својата фамилија

384

Популарниот Никола Перевски Пере член на групата “Нокаут“ вечера на својот профил на Фејсбук со емотивен пост објави дека ја загубил мајка си.

– “Денес,срцето ми е тешко додека се збогувам со жената која ме научи на вистинското значење на љубовта. Мамо,додека не се сретнеме повторно, го носам твоето срце во моето, секогаш и засекогаш“ напиша Пере

Бонус видео: Почина најубавата жена на Боливуд, имаше само 32 години..

ПретходнаБајден само што се огласи: Нашиот одговор почна – тие што го сторија тоа, се соочуваат
СледнаАко напишете Северна Македонија ќе имате пониска оцена – професор по дефектологија со порака до своите студенти