ПОЧЕТНА ЗАБАВА (ВИДЕО) Цел свет зборува за она што го направи Северина на настап...

(ВИДЕО) Цел свет зборува за она што го направи Северина на настап – дали ја оправдувате?

8713

Северина Вучковиќ поминува низ тешки моменти по губењето на старателството над синот, но сепак мора да настапува. Еден момент посебно ја скрши!

Погледнете го видеото и ќе сфатите за што се работи:

Претходна„Да знаев дека тоа е твојата последна ноќ од животот, да ти кажев уште нешто“ – Соња Тарчуловска скршена од болка, се прости од својата мајка
СледнаВеќе и официјално: Талат Џафери е премиер на Македонија