Читај » Архиви по тагови: гола

Архиви по тагови: гола

ВИДЕО: Среде емисија загуби облог, поради што се соблече гола

Поранешната порно ѕвезда, Елена Беркова во ток-шоу емисија, при разговор со водителот за различни секс пози, загуби облог, поради што беше приморана да ги покаже градите. Во разговор за омилени секс пози, двајцата дојдоа до разговор и за историја, при што водителот, популарниот „чичко Вита“ погоди која година е основана …

Повеќе »