среда, 6 декември, 2023

Сите зборуваат за фустанот на Сања Кужет: Со ШЛИЦ ДО КОЛК и бујно деколте ги маѓепса сите (ФОТО)

Во ова провокативно издание убавата водителка Сања Кужет синоќа ги маѓепса сите во „Ѕвездите на Гранд“, но и гледачите покрај малите екрани.

Водителката Сања Кужет, која од легитимни причини одамна ја нема на социјалните мрежи, блесна во вечерашното издание на „Ѕвездите на Гранд, кога се појави во син елегантен фустан кој одлично ги откри нејзините атрибути и витките нозе.

Сања Кужет носеше деколтиран фустан кој одлично ги истакнуваше нејзините гради, како и рамниот стомак, но го откри и нејзиниот друг главен адут – затегнатите нозе кои се гледаа од проѕирниот материјал од страните, длабоко до колковите.

Водителката со години важи за една од најубавите на естрадата, а се чини дека уште долго никој нема да може да и ја одземе таа титула.

Извор: dailyzonews.com

Коментари

коментари