петок, 29 септември, 2023

НЕВИДЕН УЖАС: ПОЛИЦАЕЦ СИ ПУКАЛ ВО ГЛАВА СО СЛУЖБЕНИОТ ПИШТОЛ – Страшна трагедија во полициска станица кај Белград

Полицаецот З.С.(40), кој работел во полициската станица Савски Венац во близина на Белград, во средата се самоубил, потврдија од српското МВР.

Тој со службен пиштол си пукал во глава во привремените простории, каде во моментов се наоѓа полициската станица Савски Венац.

З.С. бил родум од Шабац, а работел во сообраќајната патрола.

Коментари

коментари