(ВИДЕО) ЦЕЦА ГО НАПУШТИ СНИМАЊЕТО НА „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“: Преку ова не можеше да помине, не очекуваше дека ова можеше на неа да и го направат

Снимањето на „Ѕвездите на гранд“ не може да помине без да се крене прашина околу него. Во најновата емисија прво започнаа да се караат Ана Бекута, Вики Миљковиќ и Снежана Ѓуришиќ.

По нивната кавга започнаа да се караат и најголемата балканска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ и Мили, по што пејачката реши да го напушти шоуто.

-Секогаш контра од се што сум кажала, тоа и е манир, вели Бекута на сметка на Вики.

-Што рече, па ти дури сега зборуваш? Ја праша Вики.

-Извини, но зар не сме компетентни, дофрли Снежана.

По ова својата расправа ја започна и Цеца која кратко потоа ја напушти и емисијата.

-Зошто да се сложувам? Нели рече да го изгубам кредибилитетот? Ти благодарам многу изјави Цеца.

-Не сакам да ја расипувам оваа идила на размена емоции помеѓу Цеца и Мили, дофрли Марија Шерифовиќ.

По ова Цеца изјави дека не е фер и дека го напушта шоуто.

Видеото веднаш се прошири на социјалните мрежи, а фановите на ова шоу се во исчекување што ќе се случува понатаму.

Видеото погледнете го ОВДЕ

Извор: kurir.mk

Коментари

коментари

error: Content is protected !!