четврток, 2 февруари, 2023

УЖАС: Мало дете падна од зграда – Еве што изјави неговата мајка

ВЕСТА Е ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

ВЕСТА Е ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

ВЕСТА Е ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

На 22.01.2023 во 17.13 часот во СВР Скопје било пријавено дека од стан на ул.„Лука Геров“ во Скопје паднал 12-годишник од Скопје.

Според пријавеното од мајката, малолетникот паднал во моментот додека бил сам во собата.

Увид извршила екипа од СВР Скопје, а малолетникот бил пренесен во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ за укажување помош.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!