КОГА ВЕЛИ „ТЕ САКАМ“ – ЕВЕ ШТО ВСУШНОСТ ЗНАЧИ ЗАВИСНО ОД ХОРОСКОПСКИОТ ЗНАК КОЈ ГО КАЖУВА?

„Те сакам“ може да значи многу, а кога тоа го кажува вашиот хороскопски знак, всушност сака да каже:

ОВЕН : Секогаш кога ќе те видам, чувствувам голема возбуда.

БИК : Се чувствувам важен кога сум со тебе.

БЛИЗНАЦИ : Многу ме возбудуваш.

РАК : Со тебе се чувствувам како дома, се чувствувам безбедно.

ЛАВ : Се чувствувам самоуверено и среќно кога сум со тебе.

ДЕВИЦА : Сè изгледа толку лесно со тебе, се чувствувам смирено со тебе.

ВАГА : Ти си мојот свет, а јас сум твој.

СКОРПИЈА : Го будиш најдоброто во мене, ми покажуваш колку добра личност можам да бидам.

СТРЕЛЕЦ : Се чувствувам слободен со тебе, чувствувам дека се е можно.

ЈАРЕЦ : Чувствувам дека заедно би можеле да го освоиме светот.

ВОДОЛИЈА : Ми ја променивте перспективата за нешто, а јас бев убеден дека никој нема да успее.

РИБИ : Ме правиш среќен, можеш да ме насмееш подобро од кој било друг.

Извор: misli.mk

Коментари

коментари

error: Content is protected !!