ТЕШКА СООБРАЌАЈКА: Автомобил удрил во КАМИОН, едно лице починало на ЛИЦЕ МЕСТО

Жена (34) утрово околу 9 часот загина во тешка сообраќајна несреќа кај Шимановац, Србија

На патот Прхово – Шимановац утринава околу девет часот се случила сообраќајна незгода во која загинала една жена (34).

Несреќата се случила кога автомобил „голф“ управуван од жена се судрил со камион. Од здобиените повреди жената починала на лице место.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!