среда, 1 декември, 2021

ТРАГЕДИЈА: Маж починал додека играл оро на свадба

На свадба организирана овој викенд во Белград се случила трагедија.

Маж на возраст од околу 50 години починал додека играл оро, јавуваат српските медиуми.

За потсетување, на почетокот од октомври се случи слична трагедија кога на свадба почина таткото на невестата. Човекот се срушил на подиумот покрај музичарите.

Извор: centar.mk

Коментари

коментари

error: Content is protected !!