понеделник, 26 јули, 2021

Страотни сцени: Пуkotници во скопска Чаршија

Неофицијално, едно лице е повредено вечерва во скопска Чаршија, пренесува Алсат.

Инцидентот се случил околи 22:15 часот во едно кафуле во близина на плоштадот Слендербег.

Мотивите на настанот се уште не се познати.

Полицијара веднаш излегла налицеместо и го истражува случајот.

Подетални информации за овој инцидент се очекуваат во текот на утрешниот ден.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!