петок, 26 февруари, 2021

И покрај шпекулациите за развод: Јелена му приреди изненадување на сопругот за неговиот роденден

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се парот кој привлекува најголемо внимание на регионалната јавна сцена.

Иако имаа големи несогласувања, тие успеаја да ги решат, но многу малку зборуваат за нивниот однос за медиумите. Јелена понекогаш кажува нешто на таа тема, но Душко е секогаш недостапен за јавноста.

Денес сопругот на Јелена, Душко слави роденден и доби прекрасно изнандување. Роденденот се слави во домот на Карлеуша и Душко Тошиќ.

Душко денес полни 36 години. По тој повод неговите три грации му подготвија прекрасно изненадување.

Јелена, Ника и Атина го изненадија со торта во форма на фудбалска топка, а тој веднаш се пофали на социјалната мрежа Инстаграм.


Станува збор за црвено-бела торта, која веројатно ја симболизира Црвена звезда.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!