петок, 29 септември, 2023

(ВИДЕО) Сергеј Варошлија ја ГРИЗНА Лила за задникот, погледнете ја нејзината реакција

Изминатиов период во медиумите осамнаа написи од типот: „Смртта танцува на грчките плажи“, со образложение дека на грчкото крајбрежје каде летуваат најголем дел македонски туристи, демнат низа опасности како змии.

Лила Филиповска, модниот гуру Сергеј Варошлија и Боки 13-ка се на одмор, па Сергеј реши да се пошегува со Лила.

Додека Лила до морето така свртена со лицето кон него, а со грбот кон брегот, Сергеј се прикраде и ја гризна за задникот.

Видеото каде Сергеј ја гриза Лила за задникот може да го погледнете ОВДЕ

Коментари

коментари