недела, 24 јануари, 2021

ТАЖНА ВЕСТ: Мајка и син пронајдени мртви во стан во Скопје

На 03.01.2021 во 20.26 часот во СВР Скопје било пријавено дека во домот на ул.„Призренска“ биле пронајдени починати Љ.Б.(91) и нејзиниот син М.Б.(57).

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телата на починатите биле предадени за обдукција која ќе ја открие причината за смртта.

Извор: vecer.mk

Коментари

коментари

error: Content is protected !!