петок, 26 февруари, 2021

Хоспитализирана актерката Силвија Стојановска

Пред два дена актерката Силвија Стојановска била итно хоспитализирана поради компликации со абдоменот.

Семејството на Стојановска ја потврди информацијата за „Женски магазин“.

Најблиските на актерката велат дека таа за влакно избегнала операција и во моментов нејзината состојба е подобрена.

Таа беше приведена минатата година, поради сомнеж дека била дел од мрежа за шверц со дрога.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!