среда, 22 септември, 2021

Стефан Лазаров почнал многу да трола – па во Чаир му ставија цевка на уста (ВИДЕО)

Стефан Лазаров е еден од најпознатите јутјубери во Македонија. Тој на својот канал има интересни видеа и често знае да го привлече вниманието кон себе.

Лазаров во јавноста направи бум кога му одговори на Сергеј Варошлија за начинот на кој ги коментира луѓето, поради што подоцна и самиот тој доби шанса да се прикаже на малите екрани на 1ТВ.

По згаснувањето на телевизијата, Лазаров се префрли на јутјуб каде веќе има 30.000 следбеници и секојдневно објавнува нови и интересни содржини.

Лазаров оди во Србија каде има шанса да разговара со многу балкански ѕвезди, а во едно од последните видеа крај себе ја има и старлетата Станија.

Она што му се случи на последното видео, Стефан веројатно го ставил со крајна мака, затоа што дојде време кога неговите најблиски дебело го наместија.

Оди во Чаир, неговите другари добро смислиле се, на вас останува да го погледнете видеото.

Видеото ОВДЕ.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!