недела, 24 јануари, 2021

Не чекаше долго: Љубовницата на Шабан Шаулиќ се омажи – изгледа неверојатно

Пејачката Ивона Неговановиќ – Цуца, која беше позната како љубовница на покојниот крал на народната музика Шабан Шаулиќ, веќе долго време не се појавува во јавноста.

По смртта на Шабан, таа се провлекуваше во медиумите оплакувајќи ја смртта на нејзината љубов, која ја издигна во sвездите, но исто така го претстави и бебето за кое многумина тогаш се сомневаа дека не е на Шабан и потоа исчезна.

Во меѓувреме, Цуца ја пронајде својата среќа покрај друг маж со кој и ќе се омажи, а во септември годинава објави фотографија со него во венчаница.

Дека по силните турбуленции во животот поради врската со покојниот Шаулиќ, конечно нашла мир и го оставила минатото зад себе, доказ се и фотографиите на Инстаграм каде позира среќна и задоволна, а на нив изгледа подобро од кога и да било пред тоа.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!