недела, 20 септември, 2020

(ФОТО) Цеца „го зпали“ Инстаграм – Дали е без облека?

Фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ пред неколку дена на својот профил на Инстаграм објави прекрасна фотографија, која привлече големо внимание кај нејзините фанови.

Цеца на фотографијата изгледа преубаво, но една корисничка на социјалните мрежи имаше замерка за пејачката.

„Гола?“, напиша во коментар една девојка која очигледно помисли дека пејачката навистина нема облека на себе, иако јасно е дека носи фустан.

„Слепа?“, ја праша Цеца во коментари, притоа порача дека не е без облека и јасно се гледа на фотографијата дека носи облека.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!