понеделник, 28 ноември, 2022

Девојката која тајно го сликаше Бојко Борисов пронajдена мpтвa во Грција

Бугарскиот медиум, „Истинските новини“ пренесува дека девојката која го сними Бојко Борисов со снопчињата евра не завршила добро.

Девојката се викала Светлана Иванова по потекло од градот Пловдив.

Таа е пронајдена мртва на 20 јули 2020 година на островот Санторини, а причната за смртта е скршен врат, пренесува Вечер.мк.

Иванова наводно ги направила сликите со плакарот на Борисов.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!