Направил сцена во ресторан: Ја нокаутирал сопругата затоа што седела со двајца мажи

Не може да седи со друг?

Кинеската полиција испитува сцена што се случила во еден ресторан во северниот кинески град Баодинг каде љубоморен маж ѝ удрил шлаканица на својата сопруга затоа што седела со двајца мажи.

Имено, тој влегол во ресторанот, се приближил до масата каде седела жената за која тврди дека е негова сопруга, силно ѝ удрила шлаканица, по што таа се онесвестила на клупата каде што седела.

Мажот потоа продолжил да фрла предмети низ ресторанот.

– Тоа е мојата сопруга! Ве гледав од надвор 20 минути – викал тој пред да избега од ресторанот.

Полицијата соопшти дека го испитува случајот, но дека никој не е уапсен.

Видеото погледнете го ОВДЕ.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!