Foto

ФОТО: Карлеуша дојде во бикини на снимањето на „Гранд“

По скоро три месеци пауза, вчера во Белград продолжи снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“. Најголемо внимание повторно привлече Јелена Карлеуша која дојде облечена во фармерки со пердуви и бикини. „Изгледа ја заборавила кошулата во брзање“, „Жено, уште не ги отворија плажите“, се дел од коментарите на социјалните мрежи.

Погледнете како изгледаше една од најпопуларните балкански ѕвезди.

Со нејзиниот изглед и стајлинг секогаш знае да привлече огромно внимание.

Коментари

коментари