четврток, 22 октомври, 2020

Видео: Полицајци во Тетово тепаат човек на улица

На официјалната фејсбук страница на Сител телевизија пред околу 20 минути е објавено видео на кое се гледа како полицајци удираат по човек на улица.

На Твитер беше објавена снимка за која се тврди дека е направена во Тетово а на која се гледаат полицајци како вадат лице од автомобил па почнуваат да го тепаат. Не е познато за што се работи, пишува Сител телевизија.

Видеото погледнете го ТУКА

Коментари

коментари

error: Content is protected !!